Roberto d’Angelo bij Munnichs
De collectie van Roberto d’Angelo bij Munnichs bestaat uit sneakers, instappers, laarzen en ballerina’s voor dames. Roberto d’Angelo zorgt al 50 jaar dat eigentijds design met Italiaanse allure gecombineerd wordt met een Noord Europese pasvorm en stijl. De schoenen worden geproduceerd in Italië of Portugal. Alle modellen zijn gemaakt van luxe duurzaam geproduceerd Italiaans leer.
In zijn uiteenlopende collectie brengt Roberto d’Angelo heerlijk zittende sneakers, elegante laarsjes, stoere bikers, cowboy boots, trendy hoge laarzen en coole mocassins en in de zomer uiteraard een luchtige open schoenencollectie.
Roberto d’Angelo sneakers
De sneakers van Roberto d’Angelo bij Munnichs worden gekenmerkt door lichte kleuren, mooie structuren en een fris kleurgebruik. De sneakers hebben een trendy hoge zool en zijn uitgevoerd in de mooiste kleuren en materialen.
Roberto d’Angelo instappers
Ben je opzoek naar
stoere instappers? Bekijk dan deze beauty’s van Roberto d’Angelo.
Roberto d’Angelo ballerina’s
Op zoek naar
zomerse ballerina’s? Deze hippe modellen met super elegante uitstraling van Roberto d’Angelo mag je niet missen.
Benieuwd geworden? Je vindt onze uitgebreide
Roberto d’Angelo collectie overzichtelijk gepresenteerd op deze pagina!